Strony

Instagram

Tuesday, 18 September 2012

BOMBA bombka

Witajcie,
wczoraj dostałam paczkę z moimi przydasiami, papierkami, kwiatkami, pasmanterią itp.
a także dostałam wycinaki z mojej ulubionej WYCINANKI,  wszystko oczywiśwcie jak zwykle piękne!
Wśród wycinanek była bombka, poprosiłam o jej zrobie-odpowiedni wymiar-12 cm średnicy i mocna zawieszka, na podobieństo taga klatki składającego się z dwóch elementów.

Po nałożeniu farbek, glimmer'ów, tuszu cracle accent, brokatu, sztucznego śniegu, po użyciu  pasmanterii, papierku z Galerii Papieru-kolekcja "Świerszcz za kominem" jest po prostu fenomenalna!
Po złożeniu tego wszytkiego w jedną całość, powstała bombka-można jej użyć jako taga do prezentu, można jej użyć i wysłać jako kartkę świąteczną, lub po prostu można ją zawiesić jako ozdobę i cieszyć nią oczy w czasie świąt:)

oto zdjęcia:

Całość zapakowana jest w woreczek szyfonowy 17 x 17 cm, wewnątrz również znajduje się koperta 16,5 x 16,5 cm Majestic w kolorze metalicznej zieleni

 Przepiękna sarenka od Alinki, pomalowana Glimmer Glaze


 Pozdrawiam serdecznie
Ewa


4 comments:

 1. Rewelacja!! Czemu ja tu wcześniej nie trafiłam... :)

  ReplyDelete
 2. Ale cudo zmajstrowałaś, tak na bogato, a sarenka w tej odsłonie świetna! :)

  ReplyDelete
 3. P.S. Ktoś mi obiecał kartki ze świątecznych papierów ;) Pozdrawiam :) I będę Cię sprawdzać :D

  ReplyDelete
 4. Oczywiście słowa dotrzymam:) tylko najpierw będę musiała przebrnąć przez 5 bombek, conajmniej 5 kalendarzy i notes z paryżem(już mam, jutro fotki) i klatki...właśnie robią się...i jak nic po drodze mi nie wypadnie to postaram się zrobić karteczki, bo mam tego "świerszcza za kominem" i aż kusi, aby go pociać:)

  ReplyDelete